Використання Microsoft Word

Тип: Дипломна робота.
Наука: Інформатика.
Формат: docx.
К-сть сторінок: 45.
Короткий опис:

ВСТУП
Утворення, відкриття та збереження документів
Введення, виділення та правка
Форматування
Розмітка сторінки
Утворення та імпорт рисунків
Робота з таблицями
Редактор формул
Утворення фігурного тексту за допомогою WordArt
Організаційні діаграми
Настройка Microsoft Word
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ

ВСТУП

Перші комп’ютери і перші програми для них були спроектовані заради розв’язання фізичних та математичних задач. Проте дуже швидко користувачі ЕОМ виявили її корисність для підготовки друкованих документів. Спочатку це були результати обчислень, запис програм, а згодом і звичайні тексти «людською», а не машинною мовою. Так з’явилися перші редактори текстів. Розвиток обчислювальної техніки поступово дозволяв перекладати на плечі програм усе більше й більше функцій людини по підготовці різноманітних документів: розміщення та оформлення тексту, перевірка орфографії та граматики, побудова складних графічних об’єктів тощо. Такі програми стали настільки потужними та важливими, що їх стали на відміну від редакторів називати текстовими процесорами.

Основні способи запуску Word

• Натиснути кнопку «Пуск» у системі Windows (за допомогою миші або клавіатури), вибрати пункт «Программы», а потім — «Microsoft Word».

• Двічі натиснути мишею на ярлику «Microsoft Word», який у більшості конфігурацій Windows розташовано на робочому столі.

• Двічі натиснути мишею на піктограмі документа, підготовленого у Word.

Головне вікно Word

Після запуску Word у системі Windows на екрані з’являється головне вікно Word, фрагменти якого з відповідними поясненнями наводяться нижче. Зауважимо лише, що Word має потужні засоби настройки системи і тому вигляд головного вікна може бути суттєво іншим.

Одержати допомогу по практично всім питанням, які виникають під час роботи з Word, ви можете, виконавши команду «Вызов справки» у меню «?» («Справка»), або натиснувши клавішу F1. Після цього з’являється таке вікно діалогу:

Ви можете вибрати відповідну тему — вкладка «Содержание», окреме поняття — вкладка «Предметный указатель», або відшукати потрібну довідку, задаючи ключове слово, — вкладка «Поиск».

Натисніть кнопку стандартної панелі інструментів — «Справка». Переведіть покажчик, який стане супроводжуватись знаком питання, на команду меню або піктограму та натисніть кнопку миші. Ви отримаєте більш-менш докладний підказ по обраному об’єкту. Можна отримати підказ по піктограмі, вказавши покажчиком на неї та почекавши долі секунди (це доступно, якщо, обравши команду «Панели инструментов…» у меню «Вид», встановити прапорець «Всплывающие подсказки»). Крім того, більш повні відомості про призначення команди меню або піктограми завжди відображаються у нижньому рядку стану. Зауважимо також, що кнопка — «Справка» — недоступна, якщо на екрані знаходиться вікно діалогу. Але в такому випадку це вікно, як правило, містить у верхньому правому куті знак запитання і його знов-таки можна перенести на об’єкт для одержання відповідної довідки.

Починаючи з 7-ї версії, система Word містить так званий майстер підказів, який дає поради по більш ефективному використанню різних можливостей текстового процесора. Щоб відкрити (закрити) панель майстра підказів, виберіть команду «Панели инструментов…» у меню «Вид» та встановіть (зніміть) прапорець біля відповідної назви панелі. Це саме можна зробити, натискаючи кнопку — «Мастер подсказок» стандартної панелі інструментів.

rar

 Завантажити