Вчені готуються до зіткнення Землі з астероїдом Апофіс

Вчені готуються до зіткнення Землі з астероїдом Апофіс

Вчені продовжують стежити за траєкторією польоту астероїда Апофіс, який має цілих 355 метрів діаметра. Відомо, що астрономи помітили об'єкт ще в 2004 році, з тих часів вони продовжують пильно стежити за ним.

Відомо, що ім'я астероїду дали на честь Апофіса – древнього божества єгиптян, яке асоціюється з темрявою, руйнуваннями і злом. І це не просто збіг, адже "бог зла" вже зовсім скоро пройде в біля від Землі.

Про це попередила міжнародна група вчених. Відомо, що астрономи підготували цілу конференцію для "космічних" читань, які презентують через кілька днів.

За словами вчених, астероїд, який рухатиметься зі швидкістю близько 7,43 км на секунду, з великою ймовірністю зіткнеться із Землею в найближчі десятиліття, оскільки на нього впливає гравітація нашої планети.

Якщо це подія дійсно відбудеться, то можна буде порівняти за потужністю з вогняним апокаліпсисом. Він залишить на поверхні планети гігантський кратер в кілька кілометрів, створивши вибухову хвилю, що перевищує по силі вибух 50 ядерних бомб.