7 рядок періодичної таблиці заповнений 4 новими елементами

Сьомий рядок періодичної таблиці елементів повністю заповнений з відкриттям 4 нових елементів. Теоретичне існування даних елементів було передбачене задовго до цього, але лише зараз їх офіціально відкрили, через що їх впевнено було вписано в таблицю.

Елементи, офіційні назви яким ще не було присвоєно, розташувалися під номерами 113, 115, 117 і 118 з короткими назвами Uut, Uup (Унунпентій), Uus (Унунсептій), і Uuo (Унуноктій), відповідно.

7 рядок періодичної таблиці заповнений 4 новими елементами

Дати назву 113 елементу право належить вченим із японського національного Інституту природничих наук, які перші змогли синтезувати даний елемент. Існує припущення, що елемент носитиме назву «Японій».

Елементи з атомними номерами 115, 117 і 118 були відкриті групою російсько-американських вчених з Об’єднаного інституту ядерних досліджень у Дубні, Ліверморської національної лабораторії в Каліфорнії і Національної лабораторії Ок-Рідж у Теннессі. Офіційні назви елементам буде присвоєно через 6 місяців, після чого в періодичній таблиці з’являться їх буквені скорочення.

Варто відмітити, що незважаючи на заповненні періодичної таблиці елементів, японські вчені планують працювати далі над пошуком елементів із атомними номерами 119 і більше.