NASA хоче побудувати космічну станцію поблизу Місяця

NASA вивчає можливість будівництва міні-космічної станції поблизу Місяця в 2020-х роках, як трамплін для доставки людей на Марс.

Ідея була представлена ​​Біллом Герстенмайєром, помічником адміністратора НАСА з питань дослідження людини, під час презентації на початку цього тижня. Відомо, що будівництво станції-площадки почнеться в 2023 році, а пілотовані польоти на Марс протягом наступного десятиліття.

Ця станція-площадка буде використовуватися в якості тренувального місця для космонавтів, а також як місце, звідки будуть відправлятися місії на Марс. Побудова площадки передбачає три запуски космічної системи запуску (SLS).

“Перший запуск доставить рухову установку потужністю 40 кВт (в основному високої потужністі електричні двигуни) для стартової площадки, яке екіпаж з чотирьох космонавтів буде збирати під час 21-денної місії,” відзначає Ерік Бергер. “Другий запуск поставить житловий модуль, знову під час пілотованої місії. І остаточний запуск забезпечить модуль логістики до площадки”.

Будівництво цієї станції дасть НАСА нові можливості після припинення для США польотів на Міжнародну космічну станцію (МКС), яке, як очікується, відбудеться в 2024 або 2028 році. Це дозволить зберегти близько $3,5 млрд на рік, які можуть бути використані для будування нової станції.