Нова версія годинників Apple Watch виявилася не швидшою за стару

Годинники Apple Watch деякі фахівці вважають невдачею каліфорнійської компанії. Доказом цього, на їхню думку, є загадкова таємничість Apple, що вперто не бажає розголошувати дані про продаж годинників. А раз дані не розголошуються, значить, хвалитися нічим.

З експертами ринку згодні і багато власників Apple Watch. Вони вважають, що функціональність годинників занадто обмежена, плюс до цього і наявні програми часто не відрізняються якістю. Крім того, перша версія Apple Watch працювала, м’яко кажучи, не швидко.

В Apple Watch Series 2 недоліки, здавалося б, повинні були бути виправлені. На ділі ж, крім більш потужного процесора і вбудованого модуля GPS, особливих відмінностей від першої версії не спостерігається. Збільшена потужність процесора, теоретично, повинна зробити новий годинник швидшим, але це тільки теоретично. У прямому порівнянні першої і другої версії Apple Watch різницю в швидкості роботи видно наочно. Точніше, наочно видно, що, за великим рахунком, і різниці особливої немає. Більше того, в деяких випадках Apple Watch Series 2 працюють навіть повільніше попередньої моделі.

Аналітики пророкують зниження попиту на годинники Apple Watch – і це незважаючи на вихід нової версії годинників. І, ймовірно, вони мають рацію.