Партнер Nokia розкрив подробиці про прийдешні смартфони бренду

Найближчим часом компанія HMD Global в партнерстві з Foxconn випустить лінійку Android-смартфонів під брендом Nokia. Ніяких конкретних подробиць до сьогоднішнього дня з цього приводу не було, але зовсім несподівано компанія Avaxx, що є офіційним дистриб’ютором Nokia в Малайзії, під час зустрічі з ритейлерами показала слайд, на якому написано, що HMD випустить Android-смартфони Nokia у другому кварталі цього року.

На слайді також сказано, що до кінця поточного року HMD планує випустити шість або сім смартфонів під брендом Nokia. При цьому ми побачимо бюджетні моделі, флагмани і пристрої середнього рівня. На жаль, це все подробиці, які були озвучені на презентації Avaxx.

На даний момент в мережі вже є деяка інформація про моделі E1, D1, D1C і Z2 Plus, а це значить, що ще дві або три моделі будуть випущені до кінця року. Nokia E1, як очікується, буде смартфоном початкового рівня з процесором Snapdragon 200, тоді як D1 і D1C можуть поставлятися з чіпами серій Snapdragon 400 і Snapdragon 600 відповідно. Z2 Plus, за чутками, стане одним з флагманів Nokia і отримає новий процесор Snapdragon 835.