Тепер ми знаємо, як буде виглядати новий iPhone 8 (фото)

З появою смартфона Xiaomi Mi Mix був запущений маховик зі створення смартфонів з екраном на всю фронтальну панель. Китайські бренди відрізняють тим, що варто комусь запропонувати щось передове, як вони тут же починають за копіювання. Китайський ресурс Gizmochina опублікував зображення, на якому зображений новий повністю безрамковий смартфон компанії Meizu. Також стали відомі деякі подробиці про апаратну начинку пристрою і його конструкції.


Тепер ми знаємо, як буде виглядати новий iPhone 8 (фото)

Як можна бачити, безрамковий смартфон Meizu дуже схожий на Xiaomi Mi Mix. Апарат повністю позбавлений рамок з трьох сторін, і збережена тільки нижня панель.Основною відмінністю є наявність кнопки mBack під екраном, форму якої довелося звузити через ширини нижньої рамки.

Видання вказує, що дисплей телефону Meizu буде займати велику площу лицьовій панелі, ніж у Xiaomi Mi Mix – 91,3%. При цьому він буде покритий захисним склом 2.5D або 3D. Також є припущення, що «серцем» новинки виступить SoC Helio X27 або Helio X30.

Смартфон виглядає досить привабливо, хоча інженерам доведеться серйозно попрацювати над міцністю і ергономічністю такого пристрою. До речі, як і у Xiaomi Mi Mix фронтальна камера у смартфона Meizu розташовується на нижній рамці.

Варто відзначити, раніше в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Apple планує випустити в 2017 році смартфон з дисплеєм «від краю до краю». За даними аналітиків, використання Безрамковий дизайну дозволить дати новим iPhone дисплеї більшого розміру, ніж поточні 4,7 і 5,5 дюйма в діагоналі.

У 2017 році очікується великий редизайн iPhone, так як смартфон буде відзначати 10-річний ювілей. Хоча деякі джерела прогнозують вихід iPhone 7s і iPhone 7s Plus, які будуть лише незначно відрізнятися по дизайну від нинішніх флагманів.