Технологія 3D дозволить будувати до 10 будинків на добу

Перший погляд на будівлю, що з’явилася в Китаї, може охарактеризувати її як досить простий проект в будівництві і не має нічого особливого. Насправді ж, ситуація трохи складніша і досить незвичайна. Завдяки 3D-технологіям, таких будинків можна побудувати до 10 на добу, чим успішно користуються будівельники з Китаю.


3D будинки

Використовуючи новітню технологію 3D, будівельникам вдалося побудувати за день 10 будинків. Головними перевагами даних будівель є те, що вартість такого житла становить менше 5 000 американських доларів. Якщо у світі виникне необхідність швидкого будівництва будівель, то даний спосіб стане незамінним.

3D будинки

Тим, кому вдалося побачити сучасний Китай, можуть з упевненістю стверджувати, що будівлі у містах будуються без припинення. Це робиться для того, щоб збільшити кількість житлових площ. Китай постійно додає у населенні, а місць для проживання не вистачає. Ось і доводиться використовувати кожну вільну хвилину для будівництва нових житлових площ.

3D будинки

Для створення будівельних матеріалів використовують цемент і скло. Такі блоки завод виробляє достатньо швидко, що й дозволяє прискорити процес створення дешевого житла. Детальну інформацію про технологію можна спостерігати на сторінках іноземних сайтів (якщо є бажання). Збір та створення будівельних блоків здійснюється дуже швидко.

Висота 3D принтера складає 6,6 метрів, ширина 10 метрів, довжина 32 метри. У процесі роботи він нагадує якесь жерло, яке видає суміш. Вартість одного будинку складає 4800 американських доларів.

Джерело: cikave.org.ua