Українці створили кухонний гаджет зі штучним інтелектом

Українські розробники створили кухонного асистента на голосовому управлінні HelloEgg, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу.

Пристрій виконано у вигляді яйця з дисплеєм на маківці, на якому транслюються покрокові відеопідказки з приготування різних страв, а також він уміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту.

Управляти гаджетом можна за допомогою голосових команд (частково HelloEgg управляє команда підтримки, але лише в тому випадку, якщо ШІ не справляється з запитом). У ньому вбудовані всілякі таймери, які застрахують початківців кулінарів від пригорілої гречки і несмаженого біфштекса.

HelloEgg може транслювати музику з Spotify і інших музичних сервісів, а також новини, прогноз погоди та іншу всячину з інтернету. До того ж, з ним можна поговорити. Причому спілкується гаджет досить емоційно, зображуючи своїм оком різні цілком людські реакції.

Розробники HelloEgg відзначають, що покликання їх винаходу полягає в тому, щоб допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати, поки ви стоїте біля плити.

«Ми провели дослідження і з’ясували, що 400 годин на рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовими інструкціями та музичним стримингом — в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого», – зазначив Дмитро Шемет, СЕО компанії RND64, яка створює продукт.

Наголошується, що зараз можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року. Ціна поки не уточнюється.